Czwartek - [ 20:00 - 21:30 ] - piłka [^_^]

Czwartek, 8 marca 2012 · dodano: 08.03.2012 | Komentarze 0

Hi,

W czwartki gramy sobie na hali w Borowej z chłopakami. Na początku ciężko mi było się wkręcić, ale chłopaki też nie byli zbyt wymagający to dałem se radę.

Zostało mi isotonic i miód rzepakowy z FAILED Satori to wziąłem i pamiętliwy kawałek czekolady

Po przerwie ( po 45 min meczu ) wsunąłem trochę magicznego miodu, isotonicu i czekolady gorzkiej z której się śmiali chłopaki - mówili, że dostałem na dzień kobiet. Ta czekolada okazała się kluczowa ;P

Na początku drugiej połowy meczu chłopaki strasznie ociężali. Coś próbują atakować i nawet im to wychodzi ale wcale nie wracają do obrony. Ja po moim drinkach nieźle REGENERATED .. po ich nieudanym ataku szybko Andrzej wybiega na połowę przeciwników a ja na jego trzeciej ( wg wskazówek zegara ) .. tylko 1 obrońca .. podanie do mnie i gol : [ 7:5]

Po chwili zaraz ta sama sytuacja .. chłopaki nie wracają po nieudanym ataku .. nasz kontratak .. Andrzej strzela i bramkarz odbija .. ja dobijam i jest [ 8:5 ] ..

Trzecia sytuacja kilka minut później zamieszanie po prawej części połowy przeciwników .. po nieudanej próbie przebicia się prawą stroną mój kumpel Marcin podaje na lewą do mnie .. przyjęcie i fartem piłka wpada w prawy dolny róg bramki ..

Po trzech moich bramach odzywa się ktoś z naszych ... "Ej dajcie mi trochę tej czekolady co on ją jadł" xD Uśmiałem się ..

Ostatecznie mecz zakończyliśmy z wynikiem [17:10] .. cieszą Matkę takie dzieci ponieważ wcale nie jestem jakiś pro gamerem .. po prostu od tego Simplona jestem w stanie strasznie dużo biegać i mam niezłe ***nięcie

Jutro regen a i może jak wyschnie to Krzycha namówię żeby pojechał 1h time trial na Jelcz-Laskowice .. podobną trasę co z Suchym jechałem. Przyszła już Jego aerodynamiczna skarpeta i pulsometr.